Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FreeNas

Zdravím, doma jsem si postavil ze starých komponentů domácí uložiště na které jsem si dal jako OS FreeNas a když jsem se ho teď snažil nasdílet tak se mě to nepodařilo dělám to už asi po 3 podle návodu na youtube (watch) a pořád nic. Nevím jestli nedávám špatně adresy (nedávám tam stejné jako v tom tutorialu) nebo jestli to musim povolit nějak v routeru. Nevíte někdo co s tím? Děkuji za pomoc.

Po instalaci FreeNASu se ti na té černé obrazovce zobrazí IP adresa kterou musíš následně...po přípojení NASu do sítě nebo po propojení s PC zadat do webového prohlížeče a dostaneš se do webového rozhraní pro další nastavení NASu. Mimochodem, jak ten NAS připojuješ do sítě?