Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem portable flash?

Dobrý den, rád bych věděl, jestli je nějaká možnost na PC, kam nemohu nic instalovat, nějakým způsobem stáhnout novou verzi flash playeru. Portable prohlížeč mám, ale nejdou mi na něm spustiut např. hry na FB, protože flash je zastaralý a aktualizovat ho nelze

Firefox: Stačí nakopčit knihovnu flash playera do tvojí složky Mozilla Firefox Portable\App\DefaultData\plugins
Podle svého OS hledej soubor někde tady: C:\Windows\SysWOW64\Macromed\Flash\NPSWF32_11_8_80 0_168.dll (kopírovat z flešky snad můžeš). Ostatní prohlížeče budou obdobné.
Opera: Opera 12 Portable\App\Opera\program\plugins