Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Counter Strike 1.6 on AMD X2

Potřeboval bych poradit s následujícím problémem. Mám AMD X2 3800+, MB ASUS M2N-E n-Force 570, Grafika ASUS X1600XT, 2x1GB DDR2 667MHZ Kingston. Pokud chci hrát CS 1.6, tak tam běhám jak Speedy Gonzales a nevím, čím to. Zkoušel jsem stáhnout výkon CPU, ale žádná odezva. Jestli je CS tak blbě napsaný nebo fakt nevím. Bavil jsem se s kámošema, co mají taky X2 ale jiné desky a mají ten samý problém. Pokud jste měl někdo podobný problém a vyřešil jste ho, tak mi pls napište, čím to. Předem díky za rady.

to CS běží jako nástavba nad Half-life a ta hra je stará cca 7let... Ostatně podívej na minimální konfiguraci a bude ti jasné co je ve vývoji her a procesorů 7let
Výrobce: Valve Software
Distributor: Sierra

Minimální konfigurace: Pentium 133, 24 MB RAM
Doporučená konfigurace: Pentium 200, 32 MB RAM, 3Dfx
3D karty: ano
Multiplayer: ano

Verdikt: Nejlepší 3D akční hra roku. Unreal je killed.

Hodnocení 9/10

myslel jsem že hra prostě nemusí být na tak výkonné cpu připravena a zároveň to nemusí být chyba tvůrců že nevidí roky dopředu. Pokud to jelo na dvoujádru 2.8 tak jde asi o blbý crack. Myslel jsem že to dělají právě dvě jádra já 1.6 hrál taky na amd 64 2,65ghz