Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BEEp kode jak splašenej +na konci 3x píp wtf?

Zdravim, včera jsem se ptal na to proč no singal detected... http://pc.poradna.net/q/view/1091520-nove-sestaven y-pc-neni-signal-do-monitoru
Kabel jsem koupil zkoušel, nic..

Napadlo mě teda zapojit pípák, co bude dělat..
Po vyndání grafiky odpojení všech kablíků (hdd) a RAM jsem nastartoval přes šroubovák a hle pípá jak sběsilej.. řikam si OK dáme RAM a co se nestane.. pipá jak sběsilej dál a na konci (asi po 10s) 3x pípne

Význam pípání pro AMI BIOSPočet pípnutí Význam
1 Selhání refresh paměti
2 Chyba Parity paměti
3 Selhání spodních 64K RAM

Z toho vyvozuji že na 100% je něco s ramkama nebo se mohlo posrat ještě něco? Jakej navrhujete postup? Kámoš co mi může pujčit jinej modul bude dostupnej až zejtra, tak bych chtěl porvést všechno možný jiný, abych 100% ověřil, že to jsou RAM...

To asi těžko.BIOS se po startu načte do operační paměti,a když tam žádná nebude tak logicky BIOS nenastartuje,tudíž ani počítač.

Dotaz stejný jako.Pojede mi auto bez nádrže?