Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung Galaxy S3

čau, už skoro rok vlastnim Samsung Galaxy S3 a prostě už mi jeho výkon nestačí. je pomalej, furt se seká, i po obnovení továrního nastavení, formátování paměti atd atd atd., prostě na mě má malej výkon, vyžaduju víc .. ale zase kupovat S4, nebo iPhone 5 nebo v listopadu 5S, to se mi zrovna nechce. nejdou nějak nastrkat do S3 součástky z S4 nebo iPhone nebo čehokoliv nebo cokoliv prostě aby se zrychlil? je mi jasný že ztratim záruku atd ale s tím počítám, chtěl bych mít z mýho S3 daleko rychlejší stroj

Můj kámoš má "es trojku" mini verzi a jeho rychlost je neskutečná. Myslím, že si samsungáči na mini verzích kompenzují svoje chyby na které přišli až po vydání estrojek. Jinak s tím transverzovým prohazováním procesorů bych tak moc nepočítal, oni totiž mršky dělak každý jinej. Ale jak chceš, skusit to můžeš.

Ne nic takovyho nejde, S3 mini je navic pouze dvou jadro zatimco S3 je ctyrjadro, podobne je to i u S4 a S4mini.

Samsung Galaxy S4 obsahuje procesor Qualcomm APQ8064T (1 900 MHz) 4x jadro Krait a je to v soucasnosti jeden z nejvykonejsich mobilu na trhu, u mobilu zadna vymena soucastek nelze, to neni jako u PC, tam nejsou ani zadne patice, to je normalne priletovany na desce a samozrejme ikdybys byl technicky zrucnej a mel potrebne nastroje, tak tam nic jineho nenaletujes, protoze to proste neni kompatibilni ani hardwarove ani softwarove (ovladace).

Pokud se ti Galaxy S3 zda pomaly, coz je docela s podivem, muzes zkusit najit na webu nejake informace o custom ROM, obcas maji i tu vlastnost, ze diky lepsimu navrhu nez je originalni od vyrobce (cemuz bych u Samsungu moc neveril), mohou byt rychlejsi. Druha moznost je opravdu jen zakoupeni Galaxy S4.

Urcite ne, z pohledu tazatele je rozdilny procesor, jinak ale jsou ty telefony uplne jine:

S3
ma displej 4,8", rozliseni 1280x720, 16GB uzivatelske pameti, 2100mAh baterku, MHL

S3mini
4", 800x480, 8GB, 1500mAh

Jeste bych do vyberu doporucil zaradit

S2+
4,3", 800x480, 8GB, 1650mAh

Hlavni rozdil mezi S3mini a S2plus je v procesoru, ST-Ericsson U8420 (2xCortex A9) proti Broadcom BC28155 (2xCortex A9).

Oba procesory jsou podobne, ten Broadcom by mel byt o neco vykonejsi, problem u obou je, ze je nemusi podporovat vsechny hry, zvlaste ten Broadcom ma i vlastni grafickej cip, narozdil od S3mini a S3, ktere pouzivaji klasicke ARM Mali400, teda na hry radeji S3 nebo nejhure S3mini. Mozna se jeste da sehnat i klasicky S2, ktery na tom bude vykonove nejhure, ale ne o moc. Vicemene co se tyka vykonu tak +- jsou S3mini, S2plus a S2 stejne. S3 je o rad vys.