Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blokování jednoho konkrétního čísla.

Zdravím lidi
Přítelkyni začalo obtěžovat nějaké neznámé číslo a my by jsme potřebovali vědět jestli to jde nějak zablokovat.
Její telefon to myslím,že nepodporuje co jsem četl (SAMSUNG S5620 Monte), tak bych chtěl vědět jestli se dá to číslo zablokovat u operátora, bez žádného problému nebo jestli se vyplatí koupit novou sim kartu. Děkuji za odpověd.
Ps. číslo je normální ne žádné z internetu.

Díky za rady
Koupíme asi nový telefon, stejně tenhle už pomalu dosluhuje.Mezitím zkusíme ten návod jak tu někdo posílal. Takže děkuji moc. Sice to nepatří k tématu, ale já sem strašný nadšenec HTC a mám HTC One, tak jsme se rozhodl že jí koupím také tento telefon, akorát to bude Mini. Co myslíte bude v tom velký rozdíl HW, nebo jen rozdíl ve velikosti?