Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno výběr poskytovatele připojení

O2 vs JHcomp ? u o2 nabízeli rychlost 20 Mbit/s a u jh comp až 100 Mbits je důležité zvážit to ostatní
okolo těchto připojení např. ping atd. a poté vyhodnotit co je lepší děkuji za pomoc

co je lepší např. na hraní onlinovek a vyhledávání?

CO ??? 100 Mbits ??

Co se ti na tom nezdá? Mám 100/20 Mbit/s a jede to spolehlivě.

Neptej se v prodejně,ale sousedů,kteří už to mají prozkoumané,prověřené a vybrané.Taky koukej do podmínek na možnosti a délku výpovědní lhůty,kdybys to pak chtěl změnit.