Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bios nenajde HDD

Dobrý den,
mám problém s HDD. Vyndal jsem HDD z jednoho PC a připojil k druhému, kde jsem přesouval data mezi dvěma HDD. Když jsem HDD vrátil zpět do původního počítače tak ho bios nenajde. I když dříve bez problémů fungoval a na jiném počítači pořád funguje, takže si myslím že HDD je v pořádku. V připojení ani v kabelech to také není, zkoušel jsem je vyměnit.

Děkuji za rady.

Už mi to funguje, nakonec jsem si zazálohoval data, disk jsem zformátoval, znovu nainstaloval OS a už to nepadá. Nevím jestli to mohlo být tím, že se tam nainstalovali nějaké ovladače od HW z toho druhého pc, ale hlavní je že už to funguje.
Děkuji všem za pomoc ;)