Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Snížení výkonu, GeForce GTX 470 OC

Dobrý den. Z ničeho nic se najednou snížil na této grafické kartě výkon a zvýšila teplota... http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx ?pid=3569#ov Ještě včera se mi hry nesekaly a nebyl vůbec žádný problém... ve Windowsu jsem měl na kartě kolem 40 stupňů... dneska mám ve windowsu 90... a ve hrách jsem měl kolem těch 80... ale najednou mám 90 stupňů i ve Windowsu, vypadá to jako by něco kartu zatěžovalo ale co??? Budu Vám vděčný za veškerou radu, předem děkuji

Změna předmětu, původně: Snížení výkonu, GeForce GTX 470 OC prosím POMOC!!!
Tři vykřičníky ani křičení o pomoc nejsou nutné. (host)

Mozek!!

edit: kinderviry stačí vytípat a odebrat z umístění, kde se samy spustí po spuštění. A tyhle bitcoin viry jsou typický kindervir, jdou najít prakticky okamžitě.

Jinak příště doporučuju nestahovat warez.

a začal jsem snad já? Pokud očekáváš, že tě zachrání nějaký program, tak jsi na omylu. Zachrání tě vlastní mozek, protože jen ty můžeš rozhodnout, co se má či nemá při startu PC spouštět.

jinak místo msconfig, pokud se ti zdá nepřehledný, můžeš použít např. Codestuff Starter (products_starter.html)