Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenabíhá mi notebook

Dobrý den, mám takový problém, mám dva roky starý ntb HP ProBook 4525s. Přeinstalovával jsem windows, vše běželo v pořádku, ale najednou se začal sekat, například když jsem hrál nějakou hru, prostě se zasekl a musel jsem ho natvrdo restartovat, ale i při práci se mi zasekával, a to nebylo nějak áročný na grafiku, přeinstaloval jsem znovu OS a vše běželo v pořádku, do doby co jsem naistaloval ovladač grafické karty (ATI HD Mobility Radeon 5470, 512MB) po instalaci to chce restart, objeví se logo načítáni windows 7, pak zčerná obrazovka a dál se už nic neděje. Zkoušel jsem ovladače jak od výrobce notebooku, tak i od výrobce grafické karty, pořád stejný problém. Případně děkuji za vaše rady.

Tohle tvoje pravidlo si rad zapisu
Off Topic
nas predseda Mike Sk. rikaval jine pravidlo
Zensky na vesnici muzou byt tlusty, tam to nevadi, tam je to jedno

PB 4525s ma grafiku na desce, tak jako vetsina notebooku

Graphics
Integrated graphics:
ATI Mobility Radeon HD 4250 graphics controller with shared video memory
Microsoft DirectX 10.1 capable
Discrete graphics (available in HP ProBook 4525s only):
ATI Mobility Radeon HD 5470 graphics controller with 512 MB dedicated video memory
Microsoft DirectX 11 capable
ATI Mobility Radeon HD 6370 graphics controller with 1 GB dedicated video memory
Microsoft DirectX 11 capable
Display

http://h18000.www1.hp.com/products/quickspecs/1361 0_div/13610_div.PDF#page=7

Ahoj. Mám stejný notebook jako ty a se stejným problémem :-D. Používám ho cca 2 a půl roku. Podle toho co jsem se dozvěděl, je notebook v tomhle směru dost problémový. Nevím jestli je to špatným ovladačem, ale když jsem otevřel kryt, chladící pasta byla fuč, úplně seškvařená. Napatlal jsem tam novou, vyčistil větrák a teď jede. Teplota CPU je teď v klidu kolem 47 stupňů. Občas mi ještě ale naskočí chybové hlášení, že AMD driver přestal pracovat a byl obnoven. Tak nevím, jestli neodchází i grafika. K ní jsem se ale ještě nedostal. Ta ukazuje teplotu 58 stupňů.
Obecně AMD procesory více topí, takže větrák musí často jet naplno.
Těch pozáručních "********" tam je nějak moc.