Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hra pro dva na jednom PC klávesnice+gamepad

zdravím, potřeboval bych poradit nějakou hru kterou by sme mohli hrát s přítelkyní na jednom pc, klávesnice+gamepad, spíše hrání spolu než proti sobě, ted hrajeme raymana legens a je to super, tak něco na ten způsob (hraní spolu) děkuju

Hrávali jsme Harryho Pottera :o) Nepamatuju si, který to byl díl, ale běhaly tam vždy všechny 3 hlavní postavy a bylo to dobře ovladatelné i z joysticku :o)