Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ultrabook do 20000 Kč pro studenta VŠ

Dobrý den,
Chtěla bych doporučit nějaký ultrabook do 20000Kč, který by se hodil pro studenta vysoké školy. Potřebovala bych, aby baterka vydržela co nejdéle, proto ultrabook ale nevyznám se v tom. Jaká značka je dobrá atd. Předem děkuju za tip :-)

Změna předmětu, původně: Ultrabook (host)

ak mam OS X, tak nevidim dovod na downgrade k winshrotu :-D. ale ok. vezmime si toshiba portege seriu. ultrabooky tiez s uhloprieckou 13.3", taktiez su tenke a lahke a vie sa s nimi clovek dostat bez problemov na 8-9 hodin na baterke - a to aj s winshrotom. a vykon urcite lepsi ako subnotebooky a podobne hrkalky :-D.