Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android Emulátor na Win XP, 7, 8

Mám prosbu na zkušené, zda by mohli z vlastní praxe říci, jaký emulátor Androidu na PC používají pod Win XP, 7, 8. Co vše jste vyzkoušeli? Klady/zápory? Důvody změny? Upřednostním portable řešení, tedy bez nutnosti instalace. Díky, za to že se podělíte.

Jan Fiala:
Tahle cesta mě vůbec nenapadla. VirtualBox znám a používám. Byl by tip na nějaký konkrétní image? Podle čeho image hledat/vybírat? Nemám s emulací androidu vůbec zkušenosti. Ve VB jsem rozběhl jen Win XP.

Tomáš Fuk:
Vyzkouším. Díky.

Máte někdo zkušenosti s YouWave for Android? youwave.com