Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 stejne systemy v PC

Zdravim vsechny! Mam dotaz. Chtel bych nainstalovat 2 systemy dojednohoo PC. Mam v pc 2 disky, jeden na produkci hudby a druhy pro zabavu (filmy, hry, internet). Na kazdy disk bych chtel dat win 7. Je to vubec mozne? Nebude to zlobit? Jsem rad za kazdou radu. Diky

Znas to, kazdy rok preinstalovavat komp

neznám, os mi obvykle vydrží životnost pc. pokud plánuješ systém za rok doničit, ten disk si rozděl na menší část pro systém a programy/dětinské hry, a větší část pro data (hudba, filmy). za rok zformátuješ znefunkčněný systém, datové soubory zůstanou neporušené.