Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno rozkostičkované a neostré video

Ahoj, mám takový problém. Naistaloval jsem si Win 7 Prof. 64-bit. Všechno je v pořádku, ale když si chci pustit nějaké video z harddisku, tak je takové rozkostičkované a neostré. Divné je, že když si pustím video v prohlížeči třeba na youtube, tak je normálně ostré. Zkoušel jsem bsplayer (ten si stáhnul vlastní kodeky a taky nic), windows media player.... Než jsem nainstaloval 7, měl jsem xp a tam bylo vše v pořádku. Jediné co se změnilo je základní deska. Ale ovladače jsem nainstaloval nejnovější a i pro grafickou kartu. Můžete mi prosím poradit? Už nevím co by pomohlo :-(

Zákl. deska: Asrock 970 Extreme 4
Procesor: AMD Phenom II X4 965 Black Edition
Grafická karta: Asus HD7770 2gb DDR5
Paměti: 2x2 + 2x4 GB

Děkuji moc :-)

ale když si chci pustit nějaké video z harddisku, tak je takové rozkostičkované a neostré...Divné je, že když si pustím video v prohlížeči třeba na youtube, tak je normálně ostré...

A jaképak jsou parametry toho videa? Poví to Mediainfo. Předpokládám něco staženého z Tubice.