Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 13 tisíc

Čaute, potřebuji poradit s výběrem nového PC. Požadavky mám Windows 7 procesor od Intelu a ocenil bych i RAM 8GB nebo víc ale to už neočekávám. Počítač by měl sloužit především na hry, občas něco do školy. Všem díky za tipy a rady.

No jelikož jsem na to byl upozorněn, tak nakonec napíšu co jsem napsat měl.
Ta sestava není nic extra, neboť za tak málo peněz nelze sestavit nic výkoného.
Zahrajete si na tom na nízké detaily, v některých starších hrách možná i medium, ale rozhodně neočekávejte, že si na tom zahrajete hry jako Crysis 3 apod.