Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada pro budoucí PC sestavu, případné návrhy, přípomínky pro změnu

1. FINANČNÍ LIMIT - cena sestavy(strev - deska, procesor, ramky, grafika) = 14.500,-

2. PŘEVÁŽNÉ VYUŽITÍ SESTAVY - herní

3. OPERAČNÍ SYSTÉM - vlastní, win 7 Ultimate x64

4. SESTAVÍTE SI PC SAMI?
Co zůstane je pouze:

case
850 W zdroj
1TB hardisk

Nové střeva které si chci pořídit a sestavit sám.¨
Jen chci od někoho slyšet jo to pude, ne to změn, to nahraď, takhle to nech....

Takže:
Deska - MSI 760GA-P43 (FX)
Procesor - Procesor AMD FX-8350
RAM - Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Elite
Grafika - MSI R7950 Twin Frozr 3GD5/OC BE

Dohromady částka 14.516,- - moje představa je, aby tato sestava vydržela na další 2-3 roky grafických orgiích(vysoké detaily) a plynulého hraní.

Děkuji za případné odpovědi, výtky, rady.

Pokud má někdo 6 000,- na g.kartu, 4 500,- na procesor, tak by měl mít i na slušnou základní desku, neboť ta vybraná kancl vydrží tak 200 herních hodin.
(základní deska je nejdůležitější komponent spolu ze zdrojem a zvláště u zatěžovaných herních/pracovních sestav)