Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení k systému windows

Dobrý den,

mám problém s notebookem (Acer aspire 5738G) od začátku září dlouho trvá než celý naběhne (cca 10 min.). Když už konečně naběhne tak se mi objeví okno v pravo dole: Nelze se připojit ke službě systému windows ... a spodní lišta vypadá jako z windows 95, celkem je počítač hrozně pomalý. Eset nod32 mi žádný virus nenašel, a Malwarebytes anti-malware jen dvě infikace, které jsem smazal. Také jsem si stáhnul Ccleaner a vymazal historii, cookies a internetove cache.

Měl jsem problém i s MS Word ale teď už to vypadá v pořádku

podívej se na chyby v prohlížeči událostí a vyřeš je.
"Nelze se připojit ke službě systému windows" - k jaké? to by v tom prohlížeči událostí mělo taky být.
zkontroluj parazitní procesy, automaticky spouštěné po startu, zakaž co se dá.
ulož si log z hijackthis a do večera si v něm čti. znovu ti ukáže automaticky spouštěné procesy, doplňky v ie, cizí ne-ms služby - co nepotřebuješ zakaž.

systém je placený nebo kradený?

bohužel, nejpitomnější image server na světě mám úmyslně blokovaný v hosts. netuším proč sis ho vybral a co ti to píše. ale psal jsem toho víc a pochybuju, že se ti všechny odpovědi vešly na jedinou fotku.

podívej se na chyby v prohlížeči událostí a vyřeš je.
"Nelze se připojit ke službě systému windows" - k jaké? to by v tom prohlížeči událostí mělo taky být.

zkontroluj parazitní procesy, automaticky spouštěné po startu, zakaž co se dá.

ulož si log z hijackthis a do večera si v něm čti. znovu ti ukáže automaticky spouštěné procesy, doplňky v ie, cizí ne-ms služby - co nepotřebuješ zakaž.

acer - to je diagnóza.