Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IE zamrzne nebo se zavře při otvírání některých stránek

Čágo, měl bych dotaz!Při otevření některých stránek např. www.radiobonton.cz ,když kliknu na odkaz lidi bontonu, tak IE zamrzne,nebo vyhodí chybu a zavře se! Dělají to i jiné stránky tato je pro příklad a pc mam kompletně opečovaný!v jinem prohlížeči to funguje,ale ja potřebuji vyrešit v IE,díky

[mod]http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz
Upraven titulek - původně "chyba IE".
(host) (host)[/mod]

protože kompletně opečovaný pc nezobrazuje ty stránky a co jsem měl neopečovaný druhý pc tak tam to šlo,jenže ted jsem ho opečoval tež kompletne a funguje. Takže mam 2 stejny pc s win XP ,IE 6 opečovaný a najednom to zamrzá a druhý funguje normálně!