Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Diskem

Dobrý den, Pc mi vyhodil tuto hlášku po tom, co jsem programem HDTune (error scan) prověřil disk.. Nelze mi na něj ukládat soubory např. z torrentů, za chvilku stahování mi to vyhodí hlášku "nelze zapsat na disk I/O (writetodisk) nebo něco na ten způsob. Mohl by mi prosím někdo poradit, co teď s tím? Zda se to dá nějak opravit?

Děkuji :)

Disku nebude nič.

Torrent kliet narába s aktívnym, práve sťahovaným súborom mierne nestandardne, súbor má veľkosť, hlavičku, ale obsah ešte nie je kompletný. Ak takýto súbor skontroluje iná aplikácia, samozrejme vypíše hlúposť ....

Stará skúsenosť hovorí: co te nepáli, nehas

Tak laskavo HD Tune vyhod z počítača a a aj všetky ostatné vychytávky testovacie a ladiace, stejne nevieš co s ich udajmi.

Zkusil jsem stahovat na Disk C a soubor okolo 7Gb se stáhnul zcela normálně, potom jsem ho překopíroval na D a funguje vše..

Nedávno jsem reinstaloval notebook, formátoval jsem to kompletně přes Ubuntu, musel jsem instalovat ovladače na všechno (síťová karta, GPU a podobně) Nemůže být problém někde v tom?

Tady jsem přiložil nějaké screeny, snad z toho něco vyčtete, jelikož já vím celkem prd, děkuji moc za pomoc :)

46BD0C2.jpg
ekWhmTa.jpg
oHBvqe3.jpg

Z tech obrazku je videt, ze na disku je spousta vadnych sektoru. 206 uz je na povazenou.
Firmware na disku je nahrazuje rezervnimi, ale protoze jsou skoro na jednom miste, bojim se, ze jich bude casem pribyvat.
Osobne bych doporucil vymenu disku.

Jak stary je ten disk? Pokud je do 2 let, je jeste v zaruce. Nekteri vyrobci poskytuji i delsi zarucni dobu.