Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupit televizor Blaupunkt BLA-215/54G-GB?

Mám prosbu na znalce a praktiky, zda by se mohli vyjádřit k televizi Blaupunkt BLA-215/54G-GB. Parametry jsou v odkazu. Nahradí starou malinkatou CRT, u paní ve věku 65 let. Úhlopříčka je dostačující. Sledováno ze vzdálenosti cca 2-3 m, případně více. Cena s DPH 3350 Kč. Je v parametrech, nebo značce něco důvodem, proč to nebrat? Pamatuji si tuto značku z dob kazetových autorádií (1995-2000), která fungují do dnes. Časy a kvalita se však mění a já nemám s "placatými TV" žádné zkušenosti. Předem díky za rady, případaně za alternativní návrhy.

Paní to bude mít v kuchyni. Není požadavek na velkou úhlopříčku. Nejsem si však jistý, jestli uvažuju dobře. Ona se na to opravdu dívá z cca 2 m a malá kuchyně jí pro sezení větší vzdálenost neumožní. Znáte to, ženské vaří, pobíhají, televize jim hraje. Pak si k ní na chvíli sednou a nemají možnost pošoupnout židli dál.

Blaupunkt,uher,schneider boli v minulosti nemecke,dnes už je to všetko industry park shenzhen china,montovane je to v čine a turecku,vydrž a kvalita prevedenia je zavisla kus od kusu,dnes už tam ta nemecka kvalita nieje ani omylom,ak chceš kvalitnejšiu,nie priliš drahu alternativu tak napr.funai,čo je realna nemecko-japonska zaležitost,prip.staršie modely sharp,tie s menšimi uhlopriečkami sa dopredavaju za velmi podobne ceny ako blaupunkt