Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s USB flesh

Dobrý den,
včera jsem nakopíroval nějaká data z notebooku OS Vista 32 bit na flesh zn. Corsair Flash Voyager GT 16GB, a když jsem později flash zasunul do jiného notebooku, nejde otevřít! Přitom při zasunutí do notebooku běží sken na ploše (na kterém jsou vidět data, co by měla být na fesh) a pak vyskočí tabulka s výběrem "přehrát automaticky". Když však vyberu nějakou položku, píše mi to "složka je prázdná"! V Total Commandru nejde otevřít vůbec "jednotka nenalezena" a když se do ni dostanu přes Tento počítač, tak ukazuje, že je prázdná. Když dám vlasnosti fesh, využité místo 0 b, volné místo 0 b.
Zkoušel jsem flesh asi ve 3 strojích s OP Vista a XP a výsledek všude stejný.
Najde se nějaký dobrák, co mi s tím poradí? Díky moc.

Bože to jsou chytrolini místo rady polemizuje nad překlepem ang. Slova,a neví ani ,že má diodu..tak ať se do toho nes...peníze jim beztak dávají rodiče a jsou machři když nainstalovali prvně win 7 z flashky .vedej velký Ho.... Teď jsem dostal do ruky flash-ku corsair Flash Voyager GT 16 GB a po připojení do pc s XP i 7 mi to najde "disk","2388 PRAM " a dioda na flash. Jen stále svítí .vlastnosti jsou všude na 0.ikona v tentopc je ,ale hlásí,"vložte disk do jednotky "...v sdformatteru problikne jednotka na 1sek. Po připojení do portu ....lze měnit kódy ve winHex ...jsem na FB :pc servis del (karel) ...sem už nevlezu...