Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V "nouzový režim s příkazovým řádkem" se nezobrazí příkazový řádek

Dobrý den,
Můj počítač byl napaden FBI moneypak virusem (INTERPOL Virusem)a já, jako laik se jej pokouším deaktivovat podle různých návodů na internetu. :-D
Problém je v tom, že k odblokování potřebuji příkazový řádek, ale ten se nezobrazí ani, když dám spustit nouzový režim s příkazovým řádkem.
Víte, jak zobrazit příkazový řádek? Potřebuji systém vrátit do bodu obnovy, kdy PC ještě fungoval.

Díky
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

Tak už jsem vyzkoušel všechno, co jsem znal. RogueKiller verzi 32 i 64 bit. MBAM(2x kompletní hledání chyb) aktualizovaný i neaktualizovaný, ale nic nezabralo.Pokaždé to jen našlo soubory, ale když jsem dal smazat, nic se nestalo.Soubory tam byly po restartu znova. :-(
Stačí si tedy vytvořit nový účet ve Windows, aby PC fungoval?
A teoreticky, kdyby jsem do PC dostal instalaci Windows 7, nebyl by to problém reinstalovat?

Pokial si sa dostal napriklad cez skryte Administrator konto v nudzovom rezime, mozes pouzit upravu registrov ineho uzivatela cez svoj regedit, kde najdes spustaciu vetvu a odstranis nahooknutie viru. Druha moznost je tipnut si, kde sa virus nachadza a rovno ho zmazat, ale umiestnenia byvaju rozne a maskovania tiez (napriklad rozne .dat subory).
Podla mna najrozumnejsia moznost je spravit si to nove konto, prihlasit sa donho a vsetko pohodlne riesit z neho.