Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Catalyst - problém při instalaci na HP Pavilion g6 2252

Dobrý den mám problém při instalaci nových catalystů ve fázi instalace kdy obvykle jen problikne monitor a vše se vrátí do původního stavu se v mém případě sekne notebook a stále jen problikává displej, pokud ho restartuji nekoná se ani náběh do systému ale opět jen problikává monitor dokud notebook nevypnu natvrdo a neobnovím systém přes windows recovery. Tento problém mám už s druhou aktualizací catalystů takže problém bude asi jinde než v catalystech...

notebook- hp pavilion g6 2252
cpu: i7 3632QM
gpu: Radeon HD 7670m
Ram: 6 GB DDR3
hdd: 750 GB
win 8 64-bit
Předem děkuji všem za ochotu, jakékoliv odpovědi a nápady k vyřešení.

Změna předmětu, původně: Catalyst
Ach jo! (host)

Pokud mám grafiku od amd a stahuji ovladače ze strænek amd je to neznámý zdroj? Na stránkách hp na nějaké obladače totálně kašlou. Navíc stáhl jsem od amd všechny aktualizace a také všechny fungovali až na poslední dvě takže problém bude zřejmě jinde.
Čeho myslíte že chci dosáhnout pokud aktualizuji ovladače? Lepší optimalizace pro hry a u tak slabé grafiky jde poznat každé procento výkonu ve hře navíc.

Nečistil, ccleaner skoro nepoužívám když už tak znovu čistý systém. Ta přepímatelná grafika dělé problémy od toho dne co jsem notebook koupil takže těmi ovladači jsem ji určitě nepřitížil. Navíc jak jsem psal vždy všechny fungovali a lépe než ovladače na stránkách hp takže opravdu nevím kde je problém.