Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemohlo být vytvořeno žádné připojení, protože cílový počítač je aktivně odmítl.

čau lidi mám tu takovej problém.
zakládam registrační stránky ale když napíšu 192.168.0.100 (připojení -adresa na ten web tak se tam ukáže tohle:Nemohlo být vytvořeno žádné připojení, protože cílový počítač je aktivně odmítl.
a když to spustím pomoci xampp kliknutí na admin a přepne mně to na localhost tak to jde ale jak mile instaluju web a zádám pozřebné udaje a dam ok ukýže se zase tohle.Nemohlo být vytvořeno žádné připojení, protože cílový počítač je aktivně odmítl.
a jinak cele tohle u 192.... Warning: mysql_connect(): in C:\xampp\htdocs\config.php on line 7
Nie można połączyć się z bazą danych.
Błąd: Nemohlo být vytvořeno žádné připojení, protože cílový počítač je aktivně odmítl. a tohle po nedokoncene instalaci
Notice: Undefined index: homepage in C:\xampp\htdocs\install\install.php on line 4

Warning: mysql_connect(): in C:\xampp\htdocs\install\install.php on line 28
Es konnte keine Verbindung zur Datenbank hergestellt werden.
Fehlermeldung: Nemohlo být vytvořeno žádné připojení, protože cílový počítač je aktivně odmítl.

Kvůli "převětvení":

ukazuje se mi furt že nějakej C:/Program Files (x86) neco permission atd..

Pokud pominu strašlivý písemný neprojev, pak jinde jste se kasal, jak se "viznáte" a ještě jste neslyšel o základním bezpečnostním mechanismu víceuživatelských operačních systémů? Pak se zeptejte učitele, dotyčnému přiznejte, že to neumíte, ať se sám obrátí sem - eliminace informačního šumu.
Možná tu bude někdo ochotem mu to udělat, včetně nahrání na web u Endory - tiše předpokládám, že vám stejně dal přístupové údaje.

Něco neumět a neznat není charakterová vada, ovšem neumět a neznat a někomu tvrdit tvrdošíjně opak je na pováženou. Jinak doporučuji řešení, v příspěvku, na který reagujete, ať se dotyčný zeptá sám. O tu "věc", co se snažíte marně instalovat, jsem vás žádal několikrát (odkaz) a nic -> nelze postupovat dále.