Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zformátovat celý HDD z Biosu?

Dobrý den,
Včera jsem psal, že můj PC napadl "FBI Virus".Vir jsem se pokusil eliminovat, ale marně, tak jsem zvolil jiné řešení-kompletní reinstalaci systému.Jenže problém je v tom, že Windows 7 jsem nainstaloval na disk, kde již byl Win7 nakažený virem a ten tam zůstal, jako Win.old.Kvůli tomu se ted dostanu maximálně na plochu a nemůžu se připojit k internetu.Proto by jsem rád celý HDD formátoval v BIOSu a poté nainstaloval Win7 do čisté vody. :-) . Windows 7 mám na flash disku od kamaráda.
Bohužel nevím, jak se HDD v BIOSU formátuje, tak prosím o radu. :-)

Při instalaci Win 7 mi chybí při výběru "Kam chcete systém Windows nainstalovat" možnost formátovat disk, jako je tady ( http://uniplex.cz/fantomasmag/Files/Image/Windows7 -Install/cz/007.jpg ). Mám disky C: a D: a u obou mi chybí možnost formátování disku. Na výběr mám pouze "Aktualizovat a "Načíst ovladače", nic víc :-/ .
Cčko potřebuji nutně formátovat, protože tam mám zbytky FBI viru, které mi nedovolí se dostat na internet.
Existuje nějáká jiná možnost formátování C:?