Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor jede 100%

Zdravím. Mám takový problém. Neustále se mi puští cosi s názvem poznámkový blok a zabírá to 95% CPU. Pokaždé co to vypnu ve správci úloh, se to zase zapne. Nevíte co s tím?

Nestačí ukončit ve Správci úloh, musíš vypnout spouštění po startu. Nejdřív počítač odviruj v nouzovém režimu, pak případně dočisti ručně (msconfig, Autoruns, atd...). Asi bude lepší, když se obrátíš na někoho zkušenějšího.