Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s BS Player

Zdravím,
z ničeho nic se mi seká film v BS player při režimu full-screen, navíc blbnou i titulky.

Nevíte co s tím?

ps. mám to u každého videa, které chci přehrát, ale jen ve full screen

Tak jsem ten BS.Player dočasně vyřešil takhle

go to options > preferences > Video > Video Rendering (on the far right, don't select any subcategory on the left)

In the pulldown menu Rendering mode, select "internal renderer, DirectDraw surface"

ale přijde mi, že čím novější verze tím víc to je horší..

BS.Player právě používám jen kvůli tomu vyhledávání titulků - stáhnu si jakékoliv video z internetu a BS.player mi sám najde a stáhne české titulky, které na video sedí