Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 nebo XP ?

Dobrý den mám zvolit windows 7 nebo XP ? Na starší sestavu a hraju tam hlavně hry :) ...

Amd Athlon 64 X2 Dual Core processor 4800+ 2.41GHZ , 2GB RAM , Nvidia geforce 6100 nforce 405 :-D Díky moc
Změna kategorie, původně: Software. Windows XP jsou operační systém a Windows 7 taky. (karel)

doporucuju xp protoze sedmicky me nehorazne serou za boha sem nemoh zasrtnout aby sel zvuk z repráku na ntb jako primární i kdyz tam to na vyber bylo ale sede atd. ale na druhou stranu bude koncit podpora XP v roce 2014 dubna to bys pak ty sedmicky mel koupit