Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada pri skladaní PC

Zdravím, chcel by som poprosim poradiť pri kúpe compu, dostal som niečo takéhoto keď som to skladal http://www.czc.cz/bmmabl7nkaju59ifl038k6duo7/sezna m , rad by som sa spytal čo by ste tam vymenili aby to ale samozrejme ostalo v tej cenovej kategory čiže max tych 38 k, pretože si chcem byť istý či by som zato nemohol mať niečo lepšie, a chcel by som sa spýtať ešte radu ohľadom ssd . To ssd 128 gb čo tam je tak som počul že ssd 240 su aj na hry a že 120 sú iba na system ? Ako tomu mam chápať ? V popisku toho ssdčka je písane že to ohodne zrýchľuje aj hry , viem že sa asi blbo pýtam alebo povedzme pri hrach urýchli my to načítavanie ako napr niekde v mmo a podobne ? A rad by som vedel aj váš názor na ten monitor či by nebol nejaký lepši v podobnej cenovej kategóry. A ďalej trošku nechapem jednu vec ta grafika čo tam mam tak je 2 gb a teraz vidali rovnaku ktora je 4 gb a je drahšia cca o 1000 oplati sa my kupiť ? Tým narážam na toto gigabyte-gtx-770-wind ... f3ig7o1p93. Prepačte ak sa vám zdajú moje otázky sprosté , ale naozaj sa v tom až tak extra nevyznám. Samozrejme comp je určeny hlavne na pc hry... A aby mi vydržal zopar rokov... A dosť ma trapy aj procesor , počul som že xeony su aj na herne pc lepšie ale naozaj neviem ake su tam zmeny či to netreba pretaktuvavať alebo čo pretože do pretaktovavania toho by som rozhodne nešiel.

čo pretože do pretaktovavania toho by som rozhodne nešiel.

A proto sis vybral taktovací procesor!(K)
Kupovat za 7000,- TN sračkovací monitor kvůli 3D je taky mimo moje chápání.
Závěr, opět to vypadá na jakýsi tréning u kterého asistovat nemusím.

VR je rychlý C systémový/OS Win + aplikace + hry disk používám ho místo SSD, je levnější a hlavně spolehlivější, na D zálohy, filmy, videa ..... je ten obyč.1 TB.
Já před "krásou" upřednostňuji u krabice praktičnost a hlavně zdroj v horní pozici, co nejméně větrníků.
(dávat 2.500,- za něco co se válí někde pod stolem je asi blbost, to raději přidám na do HW nebo do kvalitního monitoru na ten čumím denně deset hodin)

Ten zoznam čo si my poslal, budem to brat z czc tak to vyzera nejako takto je tam všetko okrem tej bedne ktoru som si vymenil ale ta cena my nevadi... http://www.czc.cz/8110rlp7iigmpbelci9ckteg61/sezna m . A čo sa tyka toho raptora tak naozaj neviem, počul som už o tom pozeral som nejake fora no ludia sa tam iba hadaju čo sa hodi na hry viac či raptor alebo SSD, SSD je jednoducho rychlejšie čo som tak pochopil ale ony to robia nejakym systemom RAID ktoremu fakt nerozumiem je to nejaká kombinácia... ako povedzme spytam sa to hodne laicky hram wowko povedzme takže načítavanie lokaci,raidov bg apod budem mať ohodne rýchlejšie aj na tom raptore ? A jednak ked si dam na ten raptor aj os tak to pojde rychlejšie nie ? Ale predpokladam že sa to SSD nevyrovna ? Našiel som dokonca porovnavacie video no neviem či je zase uplne objektivne watch. Najlepšia by bola kombinacia no na to prachy nemam že by som si tam ešte pridal nejake ssd na system ale zase by som to tak nehrotil a jednak by to bolo dost drahe.