Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodejní cena této sestavy?

Ahoj,
za kolik by se, podle vás, dala prodat tento PC?

OS: Win7 x64
CPU: DualCore AMD Athlon 64 X2, 2900 MHz (14.5 x 200) 5600+
MB: Gigabyte GA-MA74GM-S2 v1 (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)
Čipová sada MB: AMD 740G, AMD Hammer
RAM: 4096 MB (2x4GB)
Grafická karta: ATI Radeon HD 3600 Series (512 MB)
Paměť: 500GB

On i EuroCase zdroj s velmi nízkým zatížením může být držák, disk může fungovat ještě roky a deska stejně tak. Jenže se to taky může všechno rozsypat druhý den po koupi. To a velmi nízké ceny nových výrobků stlačuje cenu bazarových kusů na úroveň, která se prodávajícím nelíbí.