Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový Pc házi chybu , a nestiha to co má stíhat (hry)

Dobrý ,prosím vás mám problem . Mam nový pc - i3 2100 3.1ghz dual core, 4gb ram , grafiku Nvidia gt 630 1gb , a 2 x 500gb hardisk.Mam problémy 2.

1- při instalaci windows 7 32bit proběhne vše ok,ale jak vložim cd Intelu a instaluji ovladače tak se mi Pc restartne a už nenajede,piše chybu E:€\Recycle.bin.

2- pc jsem rozjel tím že jsem si nainstaloval jen ovladač sitovky a zvuku( zakladní desku ,procesor, zrychlovani procesoru jsem nechal být) Ale ! Zapnu Battlefield Bad company 2 ( podle požadavku splňuji vše) a trochu se mi laguje při jizdě a běhu ( Aji na hight aji na normal detaily to stejný) , tak si dám hru pod lištu a kuknu na výkon.Mám na liště hru , google chrome, vlc player , eset a torrent a Ramka mi jede na 2,6 gb a procesor na 40%, tak jaktože se mi trha ten obraz ?

Nevim jestli to je těmi ovladači že je nemám nainstalované ,nebo win 7 že je 32bit a ne 64 :/

pls poraďte

Aktualizaci mi to ješte nehodilo , podivám se jak přijdu domů... Ale ja youtube vidím jak na mé grafice jede aji battlefield 3 bez problému takže slabá nemuže byt :/ Inak mam Pc napojeny hd kabelem a na Tv 1360x724 jestli to nemuže byt tim

ad 1) otestovat PC memtestem a chksk

ad 2) kdo ti nakukal, že GT630 je herní karta? Tohle prdítko je tak na hraní min ve Windows. Pokud by to byla verze s DDR5, tak ještě možná by to šlo hrát na minimální detaily. Pokud je to verze DDR3, tak tam bych zlomil hůl rovnou, to je desktopová grafika, na hraní lepších her zcela nevhodná.

P.S.: na zrychtování (i zrychlování) procesoru můžeš zapomenout, tvůj procesor "rychtování" vůbec nepodporuje.

Oka jak doma přijdu tak to dám...No ja vím že grafika neni přimo na hraní ale doposud jsem neměl problém a ani v teto hře nemám , grafika mi krásně zobrazi na hight detaily , a jak jsem psal děla mi to jen v běhu a jízdě aji na hight a aji na low detaily , kdyby to bylo grafikou tak na low detaily by to jelo nebo aspoň zmenšilo seky ne ? Navíc jak kukneš na rorka nebo youtube na té grafice jedou aji složiťejši hry :/

BC2 je už hodně stará hra, jet by měla i s tak zdechlou kartou jako je GT630. Samozřejmě bych řekl, že chybí drivery desky.

YT jako referenční zdroj informací nelze brát vážně. Natočím hru s HD7970GHz a do popisky napíšu (nebo do videa vložím screenshot nastavení), že to je točeno s HD5450...