Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zamrzání PC..

Zdravím vím že tady už ten problém byl párkrát řešen, ale zkoušel sem všechno dělat přeinstal win, testy na paměti, kontrolovat teploty, testy na wiry, ale pc se občas pořád zasekává v náhodných intervalech na dobu cca 10-20 sec při jakékoli činosti, prosím o radu zda mám dát pc do servisu nebo to nepůjde vyřešit jinak

Sem měl myš logitech v jejich servisu Pl a tvrdily že je všechno ok a závada se neprojevila,tak jsem jí nechal v obchodě kde se projevila po dni testu,tolik k servisům.Nicméně jsem měl tv kde mě vypadával zvuk ,kdž se to začlo srát už pořádně tak jsem jí odvez do servisu,po tejdnu závada se neprojevila to se opakovalu několikrát než vyletěla.:-D