Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava

Ahoj, chci poradit o sestavení pc moc se v tom nevyznám tak raději poprosím profíky
bez os,bez monitoru
Cena max-16 000
Požadavky:Hry [Battlefiled 3,league of legends,moderm warfare 3,metro 2033] alespoň na stření detaily
Díky moc

Není to OEM, tak by tam snad měl být. Takovéhle serepetičky kolem opravdu neřeším :-)

Ano, chladič tam chybí, ale nějaký čas se dá s boxem vydržet a až bude za měsíc další "pětistovka", něco přikoupit. Rozhodně bych to udělal tak, než kupovat slabší grafiku a ořezané základky.

Napájecí kabel tam není.

nějaký čas se dá s boxem vydržet

Měl jste někdy AMD box? Ten je jako perma vysávání vysavačem v pokoji.

než kupovat slabší grafiku

Ten rozdíl mezi tou HD7870OC není tak velký, ale budiž, taky bych ji tam dal, mít víc financí.

ořezané základky

Jak ořezané? Ta MSI je nějak ořezaná?

Nemyslím to nijak zle :) Jen mě to zajímá.

Potom je třeba ho tam přihodit.. Tyhle věci se mi prostě doma válejí, neřeším. Uznávám, že někomu asi ne..

Měl jsem AMD box a dá se to přežít, jen se musí SW zregulovat.

Ohledně desky se omlouvám, mám otevřeno více topiců a fór a přemýšlím nad tím najednou, takže jsem si spletl sestavy. Nicméně i tak bych použil tu ověřenou asusku.