Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DDR3 ram 1600 spolu s 1333Mhz

krásny den přeji, dneska mi známý donesl levně 4Gb ram 1333Mhz ddr3, mam dvouslotovovou desku, ( na 2 RAM ) a jeden slot je zaplněny ramkou 2GB 1600Mhz, budou si nejak tyto ramky odporovat? nebo spolu poběží ale na nejjnižšm taktu ramky 1333Mhz? děkuji :)

ono časem koupim i tu druhou ram 4GB stejné frekvence :) tohle by pěknej kauf :) nová 2 roky záruka, ale známymu nepasovala do PC tak ji nechtěl vracet, obednaval z eshopu, tak mi ji dal o 200kč levněji :) neodolal jsem :)

- Rozdil vykonu RAM 1333 a 1600Mhz je jen procetni, az nulovy.
- Osobne bych dve ruzne RAM s buch vi jakymy charakterystikami nezapojoval, tim, ale nechci rict ze to neni mozne, nebo ze to nebude fungovat.