Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistit že je Notebook napaden Trojským koněm ?

Zdravím všechny,
Předevčírem jsem si stahoval cheat do Army II (chtěl jsem zkusit možnosti, zbraně ATD...) a mám pocit že jsem stáhl trojského koně (Poučil jsem se a žádné další cheaty už nebudu stahovat)
Chtěl bych se vás zeptat jak zjisti zda mám Notebook napaden trojským koněm ?

Nevím, prostě řekl jsem si že jsem udělal blbost projel procesy a byli tam procesy s divnýma názvama a ve vlastnostech souboru byli nesmyslné datumy. Třeba na 25.9.2013 ikdyž bylo 22.9.2013..
soubory jsem okamžitě smazal.. Měl jsem Windows Defender (Základ na Windows 8)
Defender jsem vypl a opět jsem nainstaloval ESET. (Používal jsem ho na Win7 )

Takže oskenováno. Výsledky :
C:\$Recycle.Bin\S-1-5-21-3804461807-266413788-2227 548494-1001\$R35GDLH.exe - varianta infiltrace Win32/Injector.ANGL trojský kůň - vyléčen smazáním - uložen do karantény [1]
C:\Users\AppData\Local\Temp\dtdasntzezr.exe - varianta infiltrace Win32/Injector.ANFV trojský kůň - vyléčen smazáním - uložen do karantény [1]
C:\Users\AppData\Local\Temp\ntibcpqtshk.exe » RAR » killer.bat - VBS/CoinMiner.AE trojský kůň
C:\Users\AppData\Local\Temp\ntibcpqtshk.exe » RAR » usft_ext.exe.vbs - VBS/CoinMiner.N trojský kůň
C:\Users\AppData\Local\Temp\tmp2013102232\setup.ex e - varianta infiltrace Win32/Adware.MediaFinder.H aplikace - vyléčen smazáním - uložen do karantény [1]
C:\Users\AppData\Roaming\wiiunuw\windci.exe - varianta infiltrace Win32/Injector.ANGL trojský kůň - vyléčen smazáním (po nejbližším restartu) - uložen do karantény [1,2]
C:\Users\Gepetak\Downloads\Unlocker1.9.2.exe » NSIS » DeltaTB.exe - varianta infiltrace Win32/Toolbar.Babylon.E potenciálně nechtěná aplikace <- Asi to vyskakovací okno
C:\Users\AppData\Local\Temp\ntibcpqtshk.exe » RAR » killer.bat - VBS/CoinMiner.AE trojský kůň - byl součástí smazaného objektu
C:\Users\AppData\Local\Temp\ntibcpqtshk.exe » RAR » usft_ext.exe.vbs - VBS/CoinMiner.N trojský kůň - byl součástí smazaného objektu
C:\Users\Downloads\Unlocker1.9.2.exe » NSIS » DeltaTB.exe - varianta infiltrace Win32/Toolbar.Babylon.E potenciálně nechtěná aplikace - byl součástí smazaného objektu
__________________________________________________ _____
Znamená to že je můj Notebook čistý a měl trojského koně?