Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obnova dat

dobrý den, potřeboval bych radu. Při rozdělování HDD přes program partition wizard na mém ntb acer aspire 5349 mi během restartu vyskočila hláška - chyba disku. Byl jsem nucen spustit recovery a dát obnovu systému bez obnovy dat, bohužel při obnově systému s obnovou dat se proces sekl a nedělal nic. Ale potřeboval bych vytáhnout všechny data které jsem tam měl. Použil jsem program easeus data recovery, data mi sice obnovil, ale většina jsou poškozené, svoji velikost mají, ale buď nejdou přehrát videa/hudba nebo nejdou otevřít fotky. Lze toto ještě zachránit? Děkuji za rady

Zachránit smazaná data nemusí být drahé (PR článek) (los)

Pravdepodobne uz nie, tou obnovou systemu si to dorazil, pretoze sa data zacali prepisovat tymi systemovymi. Neposkodene mas v podstate len to, co sa este nestihlo prepisat, kedze obnova sa (nastastie) zasekla.
Samozrejme mozes sa obratit na profi firmu, ale cena obnovy bude okolo 20k czk a odhadujem, ze ani oni ti s tym uz nebudu vediet spravit o moc viac.
Zalohovanie je zbytocne, ze?