Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co je dllhost.exe

Zdravim vsechny! Mam dotaz, trapi me dllhost.exe, kdyz je v cinnosti tak strasne brzdi komp. Kdyz ho vypnu je vse ok...

Prosim vsechny o radu, k cemu slouzi tato sluzba, jak ji zakazu. Win 7 jsem nove naistaloval, s ovladacema k desce a grafiky, pak jsem instaloval bs player, video kodeky, office, win rar, mozilu, avast free. Nic jineho tam neni. Co spousti ten dllhost.exe. je to vir? Nebo jiny skodlivy soft? Je soucasti win 7?
Vsem moc dekuji za odpovedi.

Ja to schvalne procitnu, musim to nahazet do prekladace. Dobre je, ze ted vim ze je soucasti systemu. Ja me strach aby to nebyl nejaky vir. Jen co me stve je to, ze mi pri jeho praci brzdi totalne komp. Kdyz ho vypnu je to prave uplne v pohode. Nejradsi bych se ho zbavil. :)