Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s XP

Zdravím, počítačům moc nerozumím, proto bych se chtěl na něco zeptat. Asi před měsícem jsem dělal věci do práce na počítači když najednou vypadl proud. Druhý den jsem počítač zapnul a zjistil jsem, že nechce naběhnout win xp, počítač ale fungoval. Počítač jsem kupoval i s xp, takže od něj nemám instalační cd. Stáhnul jsem teda win xp home z internetu, nainstaloval a stáhnul service pack 3 (2002). Jenže nastal problém, dole vedle času je ikonka "klíčů", na kterých je napsáno, že potřebuji aktivovat systém windows, že mám prý neautorizovaný product key. Chtěl bych se zeptat, jaké 25-ti místné číslo tam mám napsat, zkoušel jsem tam napsat kód, který je na bedně počítače, ale nic se neděje, může mi s tím někdo pomoct? :)

Jde o to, jaké Windows jste to vlastně stáhl a co je napsáno na tom štítku na bedně počítače.
Tahle věta:

Počítač jsem kupoval i s xp, takže od něj nemám instalační cd

nedává smysl - pokud jste PC koupit se systémem, měl jste od něj dostat taky CD.

Ano, to opravu nedává smysl, nemělo tam být "takže", pc jsem koupil od chlapa, co se ho chtěl zbavit, byl tam i systém a já nečekal, že cd budu do budoucna potřebovat.. stáhnul jsem win xp home, poté jsem stáhnul service pack 3..