Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký použít virtuální tiskový ovladač pro zvětšení stránky ještě před jejím vytisknutím?

Hezký den, otázka je snadná, hledání bezplatného řešení však obtížné - Jaký použít virtuální tiskový ovladač pro zvětšení stránky ještě před jejím vytisknutím?
Znám Fine Print, ten však není levný. Existuje nějaké bezplatné řešení, ve kterém se dá zvětšit obsah A4 stránky ještě před jejím vytisknutím. Bohužel jistý soudruh naprogramoval web aplikaci, ze které potřebujeme tisknout data pro zákazníky a já upřímně říkám, že by k tomu měli dostával lupu! Souhruha pochopitelně časem pověsíme pro výstrahu za kulky na komín, ale teď to musíme pořešit jinak a bohužel zatím svépomocí. Díky.

Pokud to ta aplikace od soudruha neumožňuje přímo nastavit,zkus to třeba přes virtuální pdf tiskárnu(Bullzip,PDFCreator apod.) a pak třeba přes Adobe Reader nastavíš tisk na Přizpůsobit na tisknutelnou plochu.Trochu krkolomné,ale mělo by to jít.