Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení wifi routeru ZyXEL P660HN-Txa

Zdravím. Mám doma připojení UPC modem+kabel. Koupil jsem si router ZyXEL P660HN-Txa, ale nedaří se mi připojit. Dle návodu postupuji správně. Někde na netu jsem četl, že na routeru musí být ještě zdířka WAN, aby bylo možno zapnout router za modemem od UPC.

díky

Změna předmětu, původně: PŘIPOJENÍ WIFI ROUTERU (host)

za upc modem/router?teoreticky nepotřebuješ nic dalšího zapojovat - ale přesný typ tajíš.
má lan výstup, proto má mít další router normální wan vstup rj-45.
adsl router je pro tebe zbytečný, běž to vrátit.
pokud potřebuješ další router kvůli vzdálenějšímu pokrytí (nebo je tajná krabička od upc jen nedostatečně vybavená), potřebuješ zhodnotit, zda ti upc nenavýšil rychlost nad 60mbit, kde by tě běžné lite-n routery omezovaly.

tvůj adsl zyxel jde částečně využít jako switch a wifi ap, pokud ovšem krabička od upc není jen modem.