Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internetová rádia

ahoj na icq mám rádio humor a chtěl bych si něco nahrát, ale to asi nepůjde?Je nějaké inter.rádio ze kterého jde nahrávat?Nebo nějaký program? Díky za odpověd.

Nahrávka se ukládá automaticky do složky, kterou si zvolíš v nastavení(pokud žádnou nezvolíš, tak se uloží do složky 'saved' ve složce kde je umístěn screamer.exe) . Nahrávání se spustí a ukončí kliknutím na tlačítko 'Rec'(při nahrávání se vlevo dole objeví nápis Recording). Pro rychlý přístup do složky s nahrávkami slouží položka menu 'Recording'-->'Open recording folder'.