Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Maximální teplota v PC skříni

Ahoj,

koupil jsem si PC skříň Zalman Z9 U3, která má čidlo na teplotu ve skříni a i ovládání rychlosti otáčení ventilátorů.

Teď mám ve skříni 29°C a ventilátory na minimálních otáčkách.
Při kolika stupních ve skříni bych měl zvýšit otáčky?
A kam by jste doporučii umístit čidlo. Teď ho mám ve středu skříně. Děkuji.

No právě u té skříně je regulace ventilátorů manuální. (potenciometrem)
Tak to nechám na minimum a kdyby se mi některý komponent přehříval, tak až pak to zvýším. :)
Já jen chtěl vědět jaká je doporučená teplota ve skříni, do které ještě není nutné nic měnit.
(Ostatní doporučené teploty jsem našel:http://www.pcporadenstvi.cz/prehrivani-aneb-teplot y-komponentu-merime-snadno-rychle)