Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ..xxxxxXXX Nový termín setkání PC poradny XXXxxxxx..

Omlouvám se, že mi nedocvaklo, že 2.11. jsou Dušičky. Podle zájmu to vypadá, že termín 19.10. nebyl moc akceptován, takže to zkusím zúžit na jeden..

S ohledem na geografii z toho nakonec vypadlo Brno, které je dopravně schůdné pro většinu - jak CZ, tak SK část.

Prosím zahlasujte znovu, omlouvám se za zvyšování zmatku :-)

původní diskuse zde: http://pc.poradna.net/q/view/1092885-pc-poradna-pu blic-meeting

edit:
místo srazu, ve 12:00 hod v sobotu:
[http://pc.poradna.net/file/view/16078-hlnadr-png]

A pochodové cvičení pro opozdilce

Parkování pro motoristy: 8LNl

bod G je vstup do myší díry - tunelu pro pěší pod nádražím, dá se vyjít hned u místa setkání (ten velký "novinový stánek" na fotce je hlavně výstup z podchodu)

Takže:

otevíračka o víkendu je od 12:00, takže navrhuju, abychom se ve 12:00 (high noon) sešli někde u Hlaváku (hlavní nádraží) a společně (nebo alespoň většinově) pak vyrazíme pěšky do cílové občerstvovací stanice (je to cca 500m, procházka středem města). Pro opzodilce a solitéry nachystám mapku. Prosím jako re: na tenhle post se pište, kdo přijedete, případně na koho máme čekat (mif už nemusí, toho si ohlídám sám :-))

čekal na jiném nádraží

No zrovna dneska dopoledne. Čekal jsem na jednoho pitomce, co mi měl přinést nějaké smlouvy. Kde jsi, volám. Prej u Billy. Tak jedu k Bille na Pankrác, protože tam nedaleko pracuje. Vočumuju tam, hledám ho, nikde. V tom zazvoní mobil, volá ten blbec, kdeže se prej flákám, že už tam čeká půl hodiny. No zaklel jsem jak dlaždič když na něj šlápnou, že ho nikde nevidím. Ten vůl čekal před Billou na Barrandově, kde bydlí. Jak jsem to měl tušit? Nepřej si vědět, co dostal jmen.

To chce klid, vždy se něco posere. Z jednoho srazu jsem dojel do Púchova, z jiného do jakési prdele (která ani nemá lidskou řečí vyslovitelné jméno) opačným směrem, do Náchoda (tvůj extrémní zážitek se sestřičkama) nás Fuenteho navigace tahala celý den. Nedělám si iluze, něco se stane. Karmický dluh.

a edit pro Tače: Jezukriste, ten tvůj obrázek má mega a půl! Upravíš to sám nebo mám já?

Já to zjistil zrovna včíl,že je zítra sraz. ::) V tom Sherlocku je zamluvená nějaká rezervačka?Kámoš tam před třema rokama vařil a bývalo tam poměrně plno.Zejména v době obědů.Ted jsem mu volal a říkal,že raději tam zavolat a domluvit,zda tam jde udělat koutek pro cca. 20 lidí.

Brno je jlne narachnute k prasknuti. 3 hodiny jsem tu behal po hotelech a ubytovnach, vsude maji nějakou akci. Uz jsem planoval, ze si koupim zpatecni listek do Prahy a vyspim se ve vlaku. :-)
Pak mi jedna hodna recepcni obvolala snad tri mista a sehnala "U heligonky". Je to tady super. Jen mam nohy ubrousene snad o pet cisel, dam dve piva a usnu jako spalek.

Já se rozhodoval do poslední chvíle, jestli jo, nebo ne a dopadlo to tak, že mi plán uvařili jiní - v inkriminovaný den máme v rodině křtiny a já jsem byl pasován do role kmotrujícího. Tož chlastéte aj za mě.

A podle toho plánku v prvním postu se tam objevilo i několik neidentifikovatelných poradňáků, možná z ekonomické větve(?), to jsme ale přesně nezjistili. Dožadovali se peněz, tak asi jo.. :-p

Cože? Vysvětlí mi někdo situaci, rád bych se zasmál :-D

No, jak to popsat :-D

Prostě ekonomicky uvažující občané, snažící se vylepšit stav svého pravděpodobně neutěšeného cash flow. Ba i travku (či co to nabízel jejich zástupce) nám ponoukal, my ale zůstali neochvějně zásadoví a přebytečné mince (existují vůbec takové?) mu do úschovy nesvěřili.

Ano. Dredaři byli ve formě. Ale ten strýček, který nás zaklínal tancem šílených dervišů, mě poněkud vyvedl z mého stoického klidu. Jestli tak skončím i já, zastřelte mě prosím... BTW: Eraser se ještě neozval? Rozloučil jsem se s ním na nástupišti, neb mi to už jelo. Jemu to "ubrnklo" o minutu. To nasere.