Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ubuntu live cd

čau lidi mám dotaz.stahl jsem si ubuntu live cd a v unetbootin nebo jak to jsem to extrahoval na flesh disk a tet nevím co dál naběhne mi boot a mám tam na výběr instal ubuntu atd.. nemám screen protože to nemám jak udělat jestli má někdo skušenosti s live cd at poradí jak spustit.nechci instalovat linux protože mi to už 1 dodbalo pc a musel jsem přeinstal win proto chchi live

to mi nevadí jestli přeinstaluju windows mám CD a mam 2 HDD ale kdiž mam zaplej oba při instalaci tak mi to nejde :/
kdiž jsem to nainstaloval ukazuje se mi černa obrazovka a tam nějakej problem něco jako cmd nebot do toho můžu psát ale ubuntu se nespustí takže tet skouším nainstalovat ubuntu na 1 HDD -mažu 7 kterou jsi dám pak na 2 HDD takže uvidím

OK ok ubuntu mám nainstalované,vytáhnu flesh disk a naskočí mí černá obrazovka a tam je napsáano něco a pod tím je cmd neco podobného
vypadá to asik taklhe
píšu blbosti
hkjdhsfhds intel bla bla bla boot hjfdhs
kjsjk
hfkjs Ubuntu dssdfahjhkfdshfj

hfkjdshfshj dfds> tohle je to jako by cmd a odtut jse nehnu

viz ukázka zde v AJ nekdo má problem to samé

Ubuntu 12.04 does not boot after installation
up vote 1 down vote favorite

I installed Ubuntu 12.04 by replacing my Windows installation. Everything worked perfectly. Then it asked me to restart. I did, but it does not go into a selection menu or start up menu. The screen is black and shows a blinking white stripe in the left top corner. Even after waiting 1 hour it did not start anything. What am I doing wrong?

to rikam, spatne nainstalovanej grub, jestli mas dva HDD, tak to je idealni na jeden hodis Ubuntu na druhej Windows a pak nechas bootovat z BIOSu Ubuntu a do Grubu pridas nabidku na Windows, jednoduche a funkcni, navic kdyz se jeden disk podela, tak jenom prehodis botovani v BIOSu a muzes spustit druhy system.