Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LG HDD-DVD rekordér a problem s VCD.

LG HDD-DVD rekordér RH 177 a problem s VCD. Kupil som si tento pristroj a ucim sa sním pracovať. DVIXi na DVD diskoch /6 filmov na DVD/ mi prehrá v pohode. V návode k použitiu je aj VCD. Z VHS som si nahral cez TV kartu väčšinou v nevalnej VCD kvalite do pocitača OS XP , pomocou Programu:InterVideo WinDVD Creator 2 Viacero filmov , tie som si napalil na DVD disk. Velmi dobre mi VCD napalené na DVD diskoch fungujú na tom najlacnejšom SILVERCREST DVD prehrávači kúpenom v LIDLi. Ale na LG HDD-DVD rekordér RH 177 mi to vyhodnotí akože DVD je bez Video súborov. Je ten LG pokazený, alebo si nechce úmyselne rozumieť s mojím počítačom?
Dakujem

Napřed zkus jakékoli třeba 1Mb mpg převést v Neru jako soubor VCD
a vypálit na CD-RW, ne na CD+RW a ne na DVD.
Bohužel jsem nenašel nic o možnosti upgradu FW na stránkách LG, akorát německá fóra,
takže předpokládám, že upgrade FW není možný, což by byla dost ostuda.

Snad bude nejlepší ( po vyzkoušení na CD-RW ) reklamovat u prodejce
nebo napsat na podporu LG :

contactGcsc.jsp