Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tabulky excel

Dobrý den,

často dostávám od svých dodavatelů různé ceníky v Excelu, které potřebuji upravit pro tisk. Mnozí z těchto dodavatelů se opravdu dokáží vyřádit v různém typu ohraničení dle nich důležitých částí ceníků (různě velikých) Vzhledem k tomu, že tisknu na jehličce tak mi to dost dlouho trvá, takže bych chtěl poradit, jestli je možnost někde zadat, aby všechny použité čáry byli sjednoceny v jednu sílu, aniž bych musel jednotlivé buňky, a věřte, že u některých ceníků jich je dost, označovat a přepisovat ohraničení?

Děkuji za odpověď

kliknul bych do levého horního rohu - označí se celá tabulka
v menu formátování buňky bych zrušil všechny okraje
ve vzhledu stránky/list bych nechal zatrženou mřížku - tiskne tam kde sahají pole