Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem operační system

Zdravím,potřeboval bych poradit.mám win xp sp3 a nějakám způsobem jsem nainstaloval jiný op.system.při načítaáni win-boot.obrazovka načítá a pak se zasekne.system nejde spustit běžným způsobem jen režim VGA a nouzový režim.dával jsem body obnovení a je to pořád stejné.v zotavení systému to píše toto:[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOW S
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Micro soft Windows XP Home Edition (TuneUp Backup)" /noexecute=optin /fastdetect /TUTag=2ZAV4V-BAK
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Micro soft Windows XP Home Edition" /noexecute=optin /fastdetect /TUTag=2ZAV4V /Kernel=TUKernel.exe
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Micro soft Windows XP Home Edition (TuneUp Backup) (bootscreen)" /noexecute=optin /fastdetect /TUTag=45SXHU /Kernel=TUKernel.exe
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Micro soft Windows XP Home Edition (TuneUp Backup) (bootscreen) (TuneUp Backup)" /noexecute=optin /fastdetect /TUTag=45SXHU-BAK /KERNEL=kernel1.exe
Nevíte jaký mám odstranit a jakým zůsobem?děkuji

nabootuj z instalačního cd windows, místo instalace zvol [r] konzola zotavení, přihlas se jako administrator a spusť:

bootcfg /rebuild

pak restart.

taky jde disk vytáhnout, připojit přes šuplík nebo jako druhý na jiném pc a obsah (c:)\boot.ini zeditovat:

[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Windows XP SP3 Profi" /noexecute=optin /fastdetect

soubor je možná skrytý a read only, jeho editace tak bude pro většinu samoadminů intelektuální výzvou.

edit:
doteď jsem žil v představě, že nesmyslné programy jako tuneupy (cleanery, systemy cary) jsou jen na dvě věci a slouží bfu, aby žili v představě, že kromě zapařených her něco dělají.
ale když se tupanský program sere do zavádění systému (navíc jazykové verze o které nikdy neslyšel), to je ukázka naprosté debility - výrobce toho sw i jeho uživatelů.