Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win XP Home - Wifi (problém)

Ahoj.
Mám problém s Wifi u Windows XP Home Edition.
Když se připojím na svou Wifi,tak zůstanu připojen do té doby,než je v dosahu nějaká jiná wifi,jakmile je v dosahu jakákoli jiná Wifi,tak mě to z mé wifi odpojí.
U Win XP Pro jsem tento problém neměl.
Čím je to způsobeno? (Dělá to už od nainstalování XP Home).
Díky.

Dodal si velmi malo udajov. Prof a HE su tie iste verzie, HE ma vypnute niektore veci, ktore v ziadnom pripade neovplyvnuju tvoju wifi. Zameraj sa na verziu ovladacov, pripadne iny sw, ktory by mohol mat na to vplyv.
Problem urcite nesposobuje HE, jedine v pripade, ze instalacia pochadza z neznameho zdroja a je nejako upravovana.