Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chladící podložky pod notebook

Zdravím a doufám, že jsem dotaz zařadil dobře. Myslím si, že když to je tak trochu technické téma hodí se to apíš sem než do debat.
Takže dnes mi odešla chladící deska. Později se ukázalo, že odešel jen ten propojovací usb kabel tak jsem koupil nový. Tak jsem hledal na internetu rady kterou si mám pořídit. Naneštěstí jsem našel jen cca 5 let staré články o testech těchto desek. Říkal jsem si, že za těch pět let se muselo něco změnit. Takže se vás ptám jaké aktivní chladící desky jsou v současné době nejlepší?

Použili jsme 15,4" notebook Toshiba Satellite M70, který má tragicky provedené chlazení pevného disku.

Myslim, ze tim to je jasny. Ja mam zkusenost, ze mi normalni notebook podlozka ochladi o max. 5 stupnu dolu, coz neni zadne vysoke cislo a kvuli tomu bych podlozku nekupoval, tu kupuju kvuli tomu, ze se mi takova ergonomicka podlozka hodi, na neco ten notas chci postavit.